Marzec 25, 2017

Fotografia

Proponujemy Państwu usługę w zakresie fotografii, czyli uwiecznienia chwil w postaci zdjęć na papierze fotograficznym, fotoksiążce, fotoalbumie lub cyfrowo na płytach DVD, Blu-ray czy jako galeria na stronie internetowej.

Fotografujemy wszystkie uroczystości okolicznościowe od chrzcin, poprzez komunię, studniówki, uroczystości domowe po ślub czy wesele. Każdy materiał fotograficzny obrabiany jest przez zaawansowane oprogramowanie a na końcu etapu uwieczniany na wybranym przez klienta nośniku.

Fotoreportarz trwa od początku do samego zakończenia uroczystości nie omijając żadnej ważnej chwili. Każde zdjęcie przechodzi edycję kolorystyki, ostrości i innych niedoskonałości a na końcu ich uwiecznianiem.

Efektem końcowym moga być zdjęcia w postaci cyfrowej na nośnikach danych, w formie wydruku fotograficznego na papierze, bądź stworzenie fotoalbumu abecnie najbardziej porządanej formie.

Fotoalbum jest to wersja zdjęć w postaci kart połączonych ze sobą w formie księgi fotograficznej.

Wykonujemy foto-retusz zdjęć przekazanych przez klienta tj. wybielanie zębów, usuwanie niedoskonałości twarzy, zmiany kolorów np. włosów, jak również tworzymy ramki cyfrowe co świetnie nadają wyraz i piękno każdego zdjęcia.