Marzec 25, 2017

Wideofilmowanie

Proponujemy Państwu usługę w zakresie wideofilmowania, czyli uwiecznienia chwil w postaci materiału filmowego zapisanego na płytach DVD, płytach Blu-ray (obecnie najnowsza forma zapisu obrazu) lub na życzenie klienta cyfrowych nośnikach danych USB.

Filmujemy wszystkie uroczystości okolicznościowe od chrzcin, poprzez komunię, studniówki, uroczystości domowe po ślub czy wesele. Każdy materiał filmowy obrabiany jest przez zaawansowane oprogramowanie a na końcu etapu uwieczniany na nośnikach DVD, Blu-ray czy USB.

Tworzymy materiał filmowy w postaci spotów reklamowych dla firm i instytucji, filmy instruktażowe, szkoleniowe czyli wszystko co można przedstawić w postaci filmu i dźwięku.

Przykładowy film z uroczystości weselnej zawiera: przygotowania, błogosławieństwo, wyjście z domu, akt ślubu, zabawę weselną: przywitanie chlebem i solą, gorzką wódkę, pierwszy taniec, oczepiny, życzenia, podziękowania dla rodziców, tort i ostatni taniec – krótko mówiąc pełny reportaż z dnia uroczystości. Zamawiający otrzymują komplet płyt w oryginalnych pudełkach opisanych w jakości fotograficznej oraz ich kopie.

Spoty reklamowe dla firm trwające od 15 do 30 sekund mający chrakter promocyjno-reklamowy, które charakteryzują się dynamizmem i szybkością przekazu jak największej ilości informacji który zapisywany jest w postaci pliku w formacie i jakości od zapotrzebowania klienta.