Marzec 25, 2017

Grafika

Mamy do zaoferowania szeroki wachlarz związany z usługami związanymi z grafiką tj projekty: 

– plakaty

– ulotki

– wizytówki

– retusz i naprawa (renowacja) starych zdjęć

– koloryzacja zdjęć

– wycinania czy wstawiania obiektów na fotografii

– tworzenie i wstawianie ramek do fotografii

– tworzenie fotoksiążek i fotoalbumów

 

Plakaty tworzymy w photoshopie, mogą to być promocyjne, informacyjne, reklamowe. 

Zamawiając plakat przyszły klient musi podać wszelką informację jaka ma się znaleść na plakacie, wstępny projekt na podstawie którego będziemy mogli stworzyć gotowy plakat który będzie przedstawiony klientowi w formie elektronicznej.

Ulotki, wizytówki – sytuacja wygląda podobnie do plakatu.

 

Renowacja starych zdjęć. Wiele osób posiada wiele starych, bardzo zniszczonych fotografii. My staramy się odtworzyć i poprawić jakość tych zdjęć poprzez zniwelowanie zniszczonych czy uszkodzonych fragmentów zdjęć. Usługa polega na przesłaniu do naszej firmy zdjęcia które mają być przetworzone, my je skanujemy i doprowadzmy do pierwotnego stanu w formie elektronicznej, następnie przestawiamy gotowy efekt w formie elektronicznej i po zaakceptowaniu przesyłamy elektronicznie gotowy produkt, na życzenie klienta możemy je wydrukować w wybranej wielkości. Przy dodatkowej opcji usługi zdjęcia czarno-białe możemy pokolorować co znacznie zwiększy atrakcyjność czarno-białej fotografii.

 

Wstawianie, wycinanie fragmentów fotografii – jakże często mamy świetną fotkę ale w tle akurat ktoś nam wszedł w kadr, albo w tle znajduje się coś niepotrzebnego typu jakiś znak, czy jakieś zwierzę. Inny przypadek mamy zrobione zdjęcie z chrzcin naszej pociechy i na rzadnym z nich nie ma wspólnie obojga rodziców – my z takimi i innymi przypadkami możemy poradzić wstawiając czy wycinając osoby, obiekty w sposób niezauważalny dla przeciętnego widza. Możemy usunąć osoby kąpiące się nad morzem pozostawiając jedynie jedną wybraną, identycznie z osobami które opalają się na plaży gdzie możemy wyczyścić plażowiczów pozostawiając jedynie wybrane przez klienta osoby czy wybrane obiekty.

 

Wstawianie ramek do fotografii – często aby uświetnić foty można wstawić ramki które bardzo w dużym stopniu uatrakcyjni nasze fotografie w ramce dostosowanej do danej fotografii. Mamy do dyspozycji kilka tysięcy ramek co z pewnością można wybrać odpowiednią do danej fotografii.

 

Fotoalbumy – dzisiaj chyba najmodniejszy sposób prezentacji zdjęć z ważnych dla nas uroczystości. Fotoksiążka to nic innego jak fotoalbum z różnicą taką że nie wkładamy do niej zdjęć tylko zdjęcia są swoistą częścią kart albumu czyli kazda karta albumu jest zdjęciem. Fotoalbum jest zbiorem połączonych ze sobą zdjęć oprawionych w najczęściej twardą okładkę która może być z ekoskóry lub zdjęciem.